Match history

Vvsex-666622 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
ÎvsNexus Gaming9 oct · BO3 · CCT Europe Series #100–2
ÎvsHOTU9 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 20–2
Vvsex-Zero Tenacity8 oct · BO3 · CCT Europe Series #102–1
ÎvsBET-M 3327 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 120–2
VvsBlack Phoenix25 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–1
ÎvsINOX Division11 sep · BO3 · CCT Europe Series #81–2
Îvs100 Thieves10 sep · BO3 · Thunderpick WC0–2
Îvs3DMAX9 sep · BO3 · Thunderpick WC0–2
ÎvsGenOne29 aug · BO3 · CCT Europe Series #70–2
VvsUNiTY esports27 aug · BO3 · CCT Europe Series #72–0
ÎvsNemiga24 aug · BO3 · IEM Beijing: Global Open Qualifier0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Skrimo

Dimitar Yanulov

Ultima mutare înregistrată: 3 nov 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,11560,6976
Inferno6,11260,6772
Vertigo6,1550,6976
Anubis6,0910,6576
Mirage6,01120,6675
Train6,090,7884
Dust II5,8750,6168
Nuke5,8360,6371
Overpass5,7780,6269
Cache5,680,6473

CoechipieriAcend

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.