Match history

ÎvsBetclic Apogee Esports21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier0–2
VvsNice Try20 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
ÎvsBASEMENT BOYS19 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsInsiders Esport19 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
ÎvsBASEMENT BOYS19 oct · BO1 · DraculaN Season 70–1
VvsARGOS11 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier2–1
VvsENCE10 oct · BO1 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier1–0
ÎvsSAW3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 11–2
ÎvsUNiTY esports2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsNAVI Junior1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsPURE1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsNext UP1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

tiziaN

Tizian Feldbusch

Ultima mutare înregistrată: 16 dec 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,270,6778
Anubis5,9610,6373
Inferno5,81170,5970
Vertigo5,8710,6169
Dust II5,71170,5866
Mirage5,71350,6067
Nuke5,71260,6069
Ancient5,6850,5969
Overpass5,6650,5968

Coechipieriaimclub

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.