Match history

Niciun meci înregistrat pentru AMKAL ESPORTS în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

nafany

Vladislav Gorshkov

Ultima mutare înregistrată: 9 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,3260,7483
Anubis6,1880,6777
Dust II6,01430,6775
Overpass6,01710,6473
Mirage5,91860,6573
Vertigo5,91050,6575
Ancient5,81740,6473
Inferno5,71110,5970
Cache5,680,5867
Nuke5,2530,5261

CoechipieriAMKAL ESPORTS

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.