Match history

ÎvsFnatic2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
ÎvsLuminosity1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
ÎvsLuminosity22 sep · BO3 · Logitech G Play Connect0–2
VvsM8017 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsLuminosity17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsNIP17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsGamerLegion17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsMetizport17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
ÎvsNemiga12 sep · BO5 · PGL Bucharest0–3
Vvs1win12 sep · BO3 · PGL Bucharest2–0
VvsNuclear TigeRES11 sep · BO3 · PGL Bucharest2–1
VvsInner Circle Esports11 sep · BO3 · PGL Bucharest2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

esenthial

Dmytro Tsvir

  • 0,99K/D
  • 14,27Kills / hartă
  • 1Opening / hartă
  • 2,91Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,440,7582
Vertigo6,350,7076
Ancient6,11390,6774
Overpass5,9170,6771
Inferno5,8820,6167
Mirage5,81780,6065
Nuke5,8720,6568
Anubis5,7680,5965
Dust II5,7790,6065
Train5,6150,6069

CoechipieriB8

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.