Match history

VvsGalorys23 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–0
VvsImperial22 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–0
VvsShindeN22 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–1
ÎvsVoca26 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML0–2
ÎvsM8025 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML0–2
VvsBounty Hunters Esports20 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–0
VvsShindeN19 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–0
VvsImperial19 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–1
VvsCLANSBR18 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–0
ÎvsGalorys17 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall0–2
VvsCLANSBR17 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–0
ÎvsVirtus.pro10 sep · BO3 · Thunderpick WC0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

nacho

Ignacio Rodriguez

Ultima mutare înregistrată: 13 feb 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,2950,7176
Nuke6,21190,7176
Anubis6,1160,7177
Overpass6,1390,6975
Ancient6,0840,7077
Mirage6,01060,6674
Inferno5,9960,6370
Cache5,760,6464
Vertigo5,7100,6471

CoechipieriBESTIA

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.