Match history

ÎvsGalorys12 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 521–2
VvsBORRACHEIROS11 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
Îvslargadosypelados10 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 520–2
VvsALKA GAMING8 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
VvsProcyon Gaming7 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
ÎvsTurma do Pagode4 oct · BO3 · CCT South America Series 60–2
VvsMira3 oct · BO3 · CCT South America Series 62–0
ÎvsGalorys27 sep · BO3 · FERJEE In House Season 21–2
ÎvsImperial26 sep · BO3 · FERJEE In House Season 20–2
VvsYawara Esports25 sep · BO3 · FERJEE In House Season 22–0
ÎvsYawara Esports24 sep · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #2 season 521–2
ÎvspaiN Gaming24 sep · BO3 · FERJEE In House Season 20–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

nyezin

Marcelo Ramos

Ultima mutare înregistrată: 13 iul 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train7,510,7896
Cache6,370,7583
Dust II6,3850,7281
Ancient6,21130,7182
Mirage6,21200,6978
Inferno6,1900,6675
Nuke6,01150,6674
Anubis5,9530,6572
Vertigo5,8600,6371
Overpass5,1140,5460

CoechipieriBounty Hunters Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.