Match history

ÎvsPhantom17 oct · BO3 · Elisa BreakOut Series #20–2
VvsEsport Academy Copenhagen15 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #21–0
ÎvsWBT15 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #20–1
VvsBOJONG15 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #21–0
Îvsaimclub10 oct · BO1 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier0–1
ÎvsJust Players8 oct · BO3 · ESL Challenger League Europe Cup #8 season 520–2
VvsSökerorg8 oct · BO3 · ESL Challenger League Europe Cup #8 season 522–0
Vvsmaybe7 oct · BO3 · ESL Challenger League Europe Cup #8 season 522–0
ÎvsMOUZ NXT7 oct · BO3 · ESL Challenger League Europe Cup #8 season 521–2
ÎvsSangal30 sep · BO3 · Urban Riga Open #70–2
VvsINFURITY Gaming30 sep · BO3 · Urban Riga Open #72–1
VvsAimhaus29 sep · BO1 · Urban Riga Open #71–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Goofy

Krzysztof Gorski

Ultima mutare înregistrată: 17 dec 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,620,7887
Overpass6,31220,7077
Inferno6,2450,7178
Nuke6,21390,6976
Anubis6,1630,6676
Mirage6,11410,6776
Train6,180,6676
Vertigo6,11050,6975
Dust II6,0630,6775
Ancient5,91390,6676
Cache0,010,7178

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.