Match history

VvsSINNERS Esports23 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
VvsJiJieHao23 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
ÎvsSINNERS Esports22 oct · BO3 · DraculaN Season 71–2
VvsBC.Game Esports21 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
VvsBASEMENT BOYS21 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
VvsINFINITE20 oct · BO3 · DraculaN Season 72–0
ÎvsNuclear TigeRES17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
ÎvsBetclic Apogee Esports16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier1–2
ÎvsNIP3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn0–2
VvsJiJieHao3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1
VvsSangal3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBASEMENT BOYS2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

DemQQ

Sergiy Demchenko

Ultima mutare înregistrată: 20 ian 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,750,8286
Dust II6,31560,7076
Anubis6,21710,6775
Vertigo6,21250,6978
Ancient6,11930,6774
Inferno6,1500,6673
Mirage6,12940,6774
Nuke6,11830,6976
Overpass5,9730,6473
Train5,9290,6373

CoechipieriEternal Fire

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.