Match history

ÎvsEYEBALLERS17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier1–2
Îvsex-RUSTEC16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
ÎvsPRIVATE10 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 21–2
VvsSINNERS Esports9 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–0
VvsBET-M 338 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–0
ÎvsNIP28 sep · BO5 · 1win Private Club Season 11–3
VvsMagic28 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
VvsSINNERS Esports27 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
Vvs3DMAX27 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–1
ÎvsMagic26 sep · BO3 · 1win Private Club Season 11–2
VvsK2725 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
ÎvsMetizport17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

hypex

Milan Polowiec

Ultima mutare înregistrată: 17 sept 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,6240,7575
Nuke6,3960,7071
Vertigo6,3180,7574
Anubis6,2760,6969
Ancient6,11160,6767
Cache6,190,6462
Inferno6,1370,6564
Mirage6,1960,6767
Overpass6,0280,6565
Dust II5,9530,6466

CoechipieriGamerLegion

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.