Match history

Niciun meci înregistrat pentru GenOne în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

NBK-

Nathan Schmitt

Ultima mutare înregistrată: 23 sept 2025

Detalii

Echipe anterioare

  • Team LDLC.com

    2014

Top 20 HLTV?Date indisponibile
RealizăriCampion Major

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,0830,6477
Inferno6,0720,6475
Overpass6,0710,6376
Ancient5,9920,6577
Nuke5,81260,6374
Vertigo5,8630,6374
Train5,7270,6473
Anubis5,6560,5870
Mirage5,61130,5768

CoechipieriGenOne

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.