Match history

Niciun meci înregistrat pentru Imperial Esports în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

noway

Kaiky Santos

Ultima mutare înregistrată: 8 oct 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient7,080,9497
Train6,4180,7683
Anubis6,3810,7179
Dust II6,21000,6974
Mirage6,21460,7278
Overpass6,2350,6876
Vertigo6,2360,7179
Inferno6,11210,6774
Nuke6,11420,6873
Cache5,7150,6067

CoechipieriImperial Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.