Match history

Niciun meci înregistrat pentru Imperial în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

saadzin

Guilherme Pacheco

Ultima mutare înregistrată: 31 mai 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,6150,7676
Mirage6,51560,7576
Anubis6,4930,7070
Ancient6,31290,7070
Dust II6,3880,6772
Inferno6,31550,6869
Nuke6,21280,6970
Overpass6,1380,6770
Vertigo6,080,6374
Train5,980,6071

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.