Match history

ÎvsEnvy20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
ÎvsEternal Fire20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsBASEMENT BOYS19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
VvsInsiders Esport19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
ÎvsWBT9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsG2 Ares8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsSAW4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsWildcard3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
ÎvsUNiTY esports3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsSAW2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsRebels Gaming27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
ÎvsFluxo W7M27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 10–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

kyuubii

Can Ali

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,9160,8089
Mirage6,31460,7178
Ancient6,11890,6875
Anubis6,1470,6774
Dust II6,1930,6773
Inferno6,11540,6572
Overpass6,1970,7077
Vertigo6,1850,6775
Cache6,040,6777
Nuke5,8560,6370

CoechipieriINFINITE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.