Match history

ÎvsEternal Fire23 oct · BO3 · DraculaN Season 71–2
VvsBC.Game Esports22 oct · BO3 · DraculaN Season 72–0
VvsNexus Gaming22 oct · BO3 · DraculaN Season 72–0
ÎvsSINNERS Esports21 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsFaZe21 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
VvsIberian Soul20 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
ÎvsLiquid13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsBBL13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
Îvs100 Thieves13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
ÎvsEternal Fire3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn1–2
Vvs100 Thieves3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1
VvsFOKUS2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

bibu

Bebu Aadil

Ultima mutare înregistrată: 17 oct 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,11020,6672
Train6,1100,6973
Nuke6,01060,6572
Anubis5,9630,6372
Inferno5,91050,6271
Vertigo5,9310,6573
Cache5,890,5966
Dust II5,81060,6067
Ancient5,71070,5968
Overpass5,4190,5765

CoechipieriJiJieHao

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.