Match history

ÎvsNuclear TigeRES12 oct · BO3 · PGL Bucharest Open Qualifier #10–2
VvsPRIVATE12 oct · BO3 · PGL Bucharest Open Qualifier #12–1
VvsNice Try11 oct · BO1 · PGL Bucharest Open Qualifier #11–0
ÎvsAurora Young Blood10 oct · BO1 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier0–1
ÎvsNIP2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn0–2
ÎvsMatrix2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
ÎvsFOKUS2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
ÎvsJiJieHao2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
VvsEAC Extra2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
Vvs9INE2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsBBL22 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II0–2
VvsVirtus.pro22 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Sapec

Anton Palmgren

Ultima mutare înregistrată: 4 feb 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,22040,6976
Ancient6,11860,6977
Cache6,180,6874
Inferno6,12620,6675
Mirage6,12650,6977
Nuke5,91110,6874
Dust II5,81030,6570
Vertigo5,81040,6474
Anubis5,7830,6268
Train5,6210,6169

CoechipieriJohnny Speeds

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.