Match history

VvsFC Famalicão Esports7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
ÎvsNAVI Junior7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsSAW7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsSangal7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
VvsRebels Gaming7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
ÎvsSAW3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
ÎvsNice Try3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 11–2
VvsEsport Academy Copenhagen2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsSINQU1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsSAW1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsNice Try1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsFC Famalicão Esports1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

neiter

Roman Brul

Ultima mutare înregistrată: 18 aug 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,3280,7180
Inferno6,1260,6974
Train6,1130,6980
Ancient6,0520,6575
Mirage6,0430,7175
Dust II5,9170,6676
Nuke5,8200,6370
Overpass5,540,5673
Vertigo5,460,5565

CoechipieriLazer Cats

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.