Match history

Niciun meci înregistrat pentru Legacy în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

dumau

Eduardo Wolkmer

  • 0,99K/D
  • 15,15Kills / hartă
  • 2,54Opening / hartă
  • 3,92Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,240,86100
Inferno6,61760,7384
Mirage6,61640,7785
Ancient6,51830,7483
Overpass6,5900,7683
Anubis6,3750,6978
Dust II6,31080,7280
Nuke6,31420,7380
Vertigo6,3480,7379
Train5,790,6774

CoechipieriLegacy

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.