Jucător·Counter-Strike 2

flusha

Robin Rönnquist

Ultima mutare înregistrată: 15 aug 2023 (de la EYEBALLERS)

  • SE
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,2400,6781
Train6,2150,6479
Nuke6,1350,6679
Inferno6,01360,6075
Overpass6,0870,6376
Ancient5,9900,6175
Anubis5,9400,6377
Mirage5,81130,6074
Vertigo5,8610,6073

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.