Jucător·Counter-Strike 2

hades

Aleksander Miskiewicz

Ultima mutare înregistrată: 4 iul 2025

  • PL
  • Inner Circle Esports
  • Activ

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train7,2160,9187
Nuke6,52170,7576
Mirage6,41950,7474
Anubis6,31170,7171
Overpass6,31190,7173
Dust II6,21110,6871
Inferno6,2340,6970
Vertigo6,21420,7173
Ancient6,02060,6869
Cache5,130,5164
Cache0,010,7668

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.