Jucător·Counter-Strike 2

Jyo

Rassim Valijev

Ultima mutare înregistrată: 5 ian 2025 (de la 1win Team)

  • EE
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,4430,7479
Inferno6,21680,6475
Overpass6,1770,6876
Mirage6,01360,6574
Nuke6,0990,6672
Ancient5,9650,6572
Anubis5,9620,6371
Dust II5,7830,5967
Train5,730,6569

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.