Jucător·Counter-Strike 2

Leakz

Jamie Jensen

Ultima mutare înregistrată: 1 ian 2023 (de la Sashi Esport)

  • DK
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,6170,8395
Cache6,5120,7885
Nuke6,51400,7584
Ancient6,41380,7283
Mirage6,31120,7181
Vertigo6,3300,7183
Anubis6,2630,7277
Inferno6,2930,6777
Overpass6,2440,7081
Dust II5,7340,6068

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.