Jucător·Counter-Strike 2

MAGILA

Matas Magila

Ultima mutare înregistrată: 31 mai 2025 (de la Lazer Cats)

  • LT
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,430,7379
Anubis6,2650,7179
Nuke6,2860,7378
Overpass6,2140,7279
Vertigo6,1120,7384
Ancient6,0890,6875
Inferno6,0600,6673
Mirage6,0890,6976
Dust II5,9420,6777
Train5,9120,7176

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.