Jucător·Counter-Strike 2

munch

Evgenij Lutchenko

Ultima mutare înregistrată: 19 sept 2023 (de la Lazer Cats)

  • UA
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,2110,6875
Inferno6,1140,6379
Mirage6,0130,6677
Anubis5,9190,6471
Nuke5,7150,6070
Ancient5,4160,5567
Vertigo5,370,5265
Dust II5,210,6056

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.