Jucător·Counter-Strike 2

NEOFRAG

Adam Zouhar

Ultima mutare înregistrată: 20 iun 2026 (de la UNiTY esports)

  • CZ
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,5200,7787
Inferno6,41740,6983
Ancient6,32100,7284
Mirage6,31990,7282
Nuke6,3940,7281
Vertigo6,3800,7384
Anubis6,1930,6876
Overpass6,0960,6879
Dust II5,5510,5868

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.