Jucător·Counter-Strike 2

nexa

Nemanja Isaković

Ultima mutare înregistrată: 13 dec 2025 (de la BC.Game Esports)

  • RS
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,01250,6772
Anubis6,0650,6371
Inferno6,01510,6368
Train6,0310,6874
Dust II5,91060,6367
Overpass5,9510,6369
Mirage5,81860,6166
Nuke5,8880,6269
Vertigo5,7630,6167

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.