Jucător·Counter-Strike 2

notineki

Denis Kalachev

Ultima mutare înregistrată: 24 apr 2026 (de la CYBERSHOKE Esports)

  • UA
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,440,7780
Ancient6,11500,6873
Anubis6,11430,6471
Mirage6,11530,6572
Train6,1310,6773
Dust II6,01020,6470
Overpass6,0390,6670
Vertigo6,0640,6672
Inferno5,8440,5965
Nuke5,8980,6270
Ancient0,010,9595

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.