Jucător·Counter-Strike 2

OWNER

Mykhailo Lymar

Ultima mutare înregistrată: 7 mai 2024 (de la B8)

  • UA
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,5150,8089
Nuke6,31540,7582
Dust II6,21070,7178
Mirage6,21730,7279
Ancient6,11670,6876
Anubis6,1750,6973
Inferno6,1670,6874
Vertigo6,1730,6876
Train6,0240,6873
Overpass5,9280,6672

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.