Jucător·Counter-Strike 2

riskyb0b

Maksim Churikov

Ultima mutare înregistrată: 18 iul 2026 (de la Nemiga Gaming)

  • RU
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,2940,6879
Train6,2360,6877
Vertigo6,2530,6881
Ancient6,11650,6677
Anubis6,1980,6575
Dust II6,1880,6574
Nuke5,9410,6476
Inferno5,8730,5972
Overpass5,6240,5972
Train0,010,5059

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.