Jucător·Counter-Strike 2

robiin

Robin Sjögren

Ultima mutare înregistrată: 23 aug 2024 (de la Alliance)

  • SE
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,2900,6879
Cache6,180,6683
Train6,1140,7380
Vertigo6,0530,6679
Ancient5,91480,6474
Anubis5,9520,6272
Inferno5,91280,6174
Mirage5,91300,6272
Nuke5,9210,6675
Dust II5,8840,6072

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.