Jucător·Counter-Strike 2

Walco

Colby Walsh

Ultima mutare înregistrată: 4 iul 2024 (de la NRG)

  • CA
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,320,7983
Train6,230,7079
Overpass6,11350,6876
Ancient6,0720,6774
Anubis5,9170,6270
Inferno5,91560,6371
Mirage5,91280,6471
Nuke5,91190,6572
Dust II5,8740,6571
Vertigo5,8720,6370

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.