Match history

ÎvsIberian Soul10 oct · BO3 · CCT Europe Series #101–2
VvsLavked8 oct · BO3 · CCT Europe Series #102–0
ÎvsAstralis4 oct · BO5 · Stake Ranked Episode 41–3
VvsLuminosity3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0
VvsAlliance2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0
VvsFaZe1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0
VvsBET-M 3328 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–0
VvsFOKUS28 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–0
VvsColor27 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–1
ÎvsBlack Phoenix26 sep · BO3 · CCT Europe Series #91–2
VvsINOX Division25 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–0
VvsJust Players24 sep · BO3 · CCT Europe Series #92–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

Xant3r

Kirill Kononov

  • 0,84K/D
  • 20,5Kills / hartă
  • 3Opening / hartă
  • 5Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,32070,7081
Anubis6,21290,6878
Vertigo6,2550,7283
Dust II6,11170,6874
Inferno6,0720,6375
Train6,0370,6575
Cache5,9120,6774
Mirage5,91200,6472
Nuke5,8520,6572
Overpass5,8670,5968
Train0,010,94110

CoechipieriNemiga Gaming

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.