Match history

Niciun meci înregistrat pentru Nexus Gaming în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Nexius

Bram Campana

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,4100,7183
Vertigo6,31140,7282
Ancient5,91080,6675
Inferno5,9840,6574
Overpass5,9670,6774
Mirage5,8790,6472
Nuke5,8700,6470
Anubis5,7440,6270
Dust II5,7370,6173

CoechipieriNexus GamingCoach: H4rder

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.