Match history

VvsMIBR17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsHEROIC17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsLiquid16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
ÎvsAurora Gaming15 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
ÎvsTeam Falcons14 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
VvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsBetclic Apogee Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsEternal Fire3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBBL3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsSINNERS Esports3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1
VvsJohnny Speeds2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBBL2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

n0te

Roman Hamze

Ultima mutare înregistrată: 14 sept 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,4550,7580
Nuke6,4560,7581
Ancient6,3390,7580
Anubis6,3530,7379
Dust II6,3540,7380
Overpass6,2230,7278
Vertigo6,1150,7382
Inferno5,9150,6472
Cache4,760,4055

CoechipieriNIP

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.