Match history

ÎvsThe MongolZ22 oct · BO5 · 1win Private Club Season 20–3
VvsBIG21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
VvsFnatic20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–1
VvsMagic19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsBetBoom Team15 oct · BO3 · Thunderpick WC1–2
ÎvsLegacy14 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
ÎvsVitality9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
VvsNatus Vincere7 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsG26 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
ÎvsFURIA5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
ÎvsSpirit4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
VvsLegacy3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

BELCHONOKK

Andrey Yasinskiy

Ultima mutare înregistrată: 22 sept 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,780,8185
Mirage6,31870,7281
Train6,3350,7081
Ancient6,21640,7079
Anubis6,1770,6878
Inferno6,11070,6572
Dust II6,01510,6473
Nuke6,0620,6775
Overpass5,9530,6575
Vertigo5,8310,6474

CoechipieriPARIVISION

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.