Match history

ÎvsALKA GAMING9 aug · BO3 · CCT South America Challengers #21–2
ÎvsIsurus23 iul · BO3 · CCT South America Series 41–2
VvsODDIK19 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
VvsGrêmio Esports17 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
VvsMETANOIA WOLVES14 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
ÎvsFluxo8 iul · BO3 · CCT South America Series 30–2
VvsUNO MILLE7 iul · BO3 · CCT South America Series 32–1
VvsGuara Esports30 iun · BO3 · CCT South America Series 32–0
VvsMIBR Academy28 iun · BO3 · CCT South America Series 32–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

nicks

Nicollas Polonio

Ultima mutare înregistrată: 27 oct 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,730,8185
Anubis6,3370,7080
Ancient6,1990,6674
Nuke6,1920,6774
Inferno6,0460,6368
Dust II5,9360,6369
Mirage5,91030,6370
Overpass5,8410,6072
Vertigo5,8410,6371
Train5,770,5867

CoechipieriPatins da Ferrari

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.