Match history

Niciun meci înregistrat pentru Sashi Esport în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Beccie

Lukas Bauder Balcells

Ultima mutare înregistrată: 2 apr 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,31340,7380
Anubis6,3860,6978
Inferno6,3930,6975
Vertigo6,3420,7380
Mirage6,01060,6773
Nuke6,01610,6469
Overpass5,7300,5967
Train5,7360,6071
Dust II5,6340,5764

CoechipieriSashi Esport

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.