Match history

ÎvsNexus Gaming21 oct · BO3 · DraculaN Season 71–2
VvsHyperSpirit20 oct · BO3 · DraculaN Season 72–0
ÎvsSINNERS Esports20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsASTRAL19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
VvsBayankhongor19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
ÎvsRebels Gaming7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsSangal7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
VvsLazer Cats7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
VvsFC Famalicão Esports7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
ÎvsNAVI Junior7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsNice Try4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsINFINITE4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Ag1l

André Gil

Ultima mutare înregistrată: 9 oct 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,7200,8188
Anubis6,1920,6675
Inferno6,11490,6672
Nuke6,11520,6874
Ancient6,01710,6773
Dust II6,0850,6673
Vertigo6,0920,6675
Cache5,740,5865
Mirage5,7230,5868
Overpass5,5530,6166

CoechipieriSAW

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.