Match history

ÎvsFOKUS26 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 121–2
VvsJust Players23 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–0
ÎvsBRUTE21 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 120–2
VvsINOX Division20 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–0
ÎvsColor18 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 120–2
VvsBAKS Esports16 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–1
ÎvsColor12 sep · BO3 · CCT Europe Series #81–2
VvsLeo Team9 sep · BO3 · CCT Europe Series #82–1
Vvsex-Zero Tenacity6 sep · BO3 · CCT Europe Series #82–0
VvsHAVU4 sep · BO3 · CCT Europe Series #82–0
ÎvsTeam Nemesis1 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 110–2
ÎvsHOTU31 aug · BO3 · Moscow Cyber Games European Qualifier0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

k4nfuz

Vladislav Shilov

Ultima mutare înregistrată: 4 iun 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,1290,6671
Mirage6,01500,6670
Nuke5,91190,6468
Ancient5,81030,6368
Dust II5,81140,6266
Anubis5,7320,6067
Overpass5,7320,6270
Inferno5,6290,5763
Cache5,570,5659

CoechipieriSPARTA Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.