Match history

ÎvsVirtus.pro23 oct · BO5 · CIS LAN Championship Season 92–3
VvsTeam ACES23 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–1
VvsWW Team22 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–1
ÎvsBetclic Apogee Esports20 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
VvsTrafficPills Esports20 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsFN Team20 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsNuclear TigeRES19 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
VvsEYEBALLERS18 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
ÎvsBetclic Apogee Esports17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
VvsNuclear TigeRES16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
ÎvsSINNERS Esports8 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 21–2
ÎvsK272 oct · BO5 · CIS LAN Championship Season 82–3

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

r3salt

Evgeny Frolov

Ultima mutare înregistrată: 27 feb 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,5290,7585
Cache6,470,6981
Nuke6,42180,7582
Overpass6,41480,7583
Anubis6,3900,7181
Mirage6,31900,7281
Ancient6,21980,7181
Inferno6,21500,6979
Dust II6,1990,6876
Train5,9160,6877
Ancient0,010,4062
Mirage0,010,9494

CoechipieriTeam Nemesis

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.