Match history

ÎvsBetBoom Team24 oct · BO3 · PGL Bucharest1–2
ÎvsAurora Gaming11 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
ÎvsMOUZ10 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
VvsTeam Falcons9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsM807 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
Îvs1win6 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
ÎvsMOUZ5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
VvsPARIVISION4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsShindeN3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsMOUZ6 sep · BO5 · BLAST Open Porto Fall3–1
VvsTeam Falcons5 sep · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0
VvsFURIA31 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

zont1x

Myroslav Plakhotia

  • 0,88K/D
  • 0,66Kills / rundă
  • 76ADR
  • 2,18Opening / hartă

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,4130,7181
Inferno6,3400,7178
Vertigo6,3880,7382
Mirage6,21940,6877
Nuke6,21530,6877
Anubis6,1990,6476
Overpass6,1660,6679
Ancient5,9880,6273
Dust II5,91240,6068
Cache5,490,5465

CoechipieriTeam SpiritCoach: hally

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.