Match history

VvsROUNDS16 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #21–0
ÎvsHAVU16 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #20–1
ÎvsPhantom16 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #20–1
Îvs100 Thieves2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn0–2
VvsPrestige2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
VvsSashi Esport2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsBC.Game Esports2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
VvsGLITCH2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
VvsBASEMENT BOYS2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsM8026 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML0–2
VvsBESTIA26 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
ÎvsDENDELE CS25 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

snav

Wyatt Phillippi

Ultima mutare înregistrată: 19 oct 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,31920,7079
Mirage6,21970,6978
Train6,2340,6779
Vertigo6,2520,6979
Dust II6,1750,6675
Overpass6,1920,6678
Nuke6,0900,6674
Anubis5,9440,6270
Inferno5,9260,6373
Cache5,780,6369

CoechipieriTeam Voca

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.