Match history

VvsENCE Prospects23 oct · BO3 · United21 Season 572–0
VvsBetclic Apogee Esports22 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsFOKUS21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
Îvs Gatorian20 oct · BO3 · United21 Season 570–2
Vvs9INE19 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
Vvsmellren18 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
Vvsex-Zero Tenacity16 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
VvsTheChampionGG16 oct · BO3 · United21 Season 572–0
VvsLPH Gaming10 oct · BO5 · Majstrovstvá SR3–0
VvsVitality Academy9 oct · BO3 · Majstrovstvá SR2–0
VvsNice Try4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsNice Try4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

fnl

David Mușuroiu

Ultima mutare înregistrată: 21 iun 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,6280,7886
Mirage6,0890,6673
Nuke6,0740,6872
Train6,0290,6673
Ancient5,91190,6472
Anubis5,9500,6473
Inferno5,8440,6267
Cache5,690,5865
Dust II5,6820,5966
Overpass5,480,5964

CoechipieriUNiTY esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.