Match history

ÎvsImperial10 oct · BO3 · FRAG University0–2
VvsUnreal Nightmare10 oct · BO3 · FRAG University2–0
VvsLast Dance10 oct · BO3 · FRAG University2–1
ÎvsMarsborne10 oct · BO1 · FRAG University0–1
ÎvsElusive10 oct · BO1 · FRAG University0–1
VvsMidwest Maniacs10 oct · BO1 · FRAG University1–0
ÎvsImperial9 oct · BO1 · FRAG University0–1
VvsCelestial9 oct · BO1 · FRAG University1–0
ÎvsSportsBetExpert13 sep · BO5 · NSTLGA League Season 22–3
VvsLAG Gaming13 sep · BO3 · NSTLGA League Season 22–1
ÎvsSportsBetExpert12 sep · BO3 · NSTLGA League Season 20–2
ÎvsVoca12 sep · BO3 · PGL Bucharest0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

autimatic

Timothy Ta

Ultima mutare înregistrată: 17 feb 2025

Detalii

Echipe anterioare

  • Cloud9

    2018

Top 20 HLTV?Date indisponibile
RealizăriCampion Major

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,610,76105
Overpass6,5490,7586
Mirage6,3850,7381
Train6,260,6768
Anubis6,1330,6879
Dust II6,1340,6976
Ancient6,0800,6876
Inferno6,0780,6573
Vertigo6,0360,6975
Nuke5,9540,6575

CoechipieriWithout a Roof

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.