Match history

ÎvsTeam Nemesis22 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 91–2
VvsWISP20 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
ÎvsK2720 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 91–2
VvsDYNASTIYA20 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
ÎvsColor26 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 120–2
ÎvsLeo Team24 sep · BO3 · CCT Europe Series #91–2
ÎvsILLYRIANS23 sep · BO3 · Exort Fiesta Season 21–2
VvsVexar22 sep · BO3 · Exort Fiesta Season 22–1
Vvs Phantom Academy21 sep · BO3 · Exort Fiesta Season 22–0
ÎvsTeam Nemesis15 sep · BO3 · CIS LAN Championship Season 70–2
VvsYoung2714 sep · BO3 · CIS LAN Championship Season 72–1
VvsBlack Phoenix14 sep · BO3 · CIS LAN Championship Season 72–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Ryujin

Boris Kim

Ultima mutare înregistrată: 27 nov 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,5520,7681
Anubis6,4870,7579
Ancient6,21520,7278
Inferno6,21120,7175
Mirage6,21640,6976
Dust II6,1710,6873
Nuke6,1710,7077
Cache6,050,6380
Vertigo6,0220,6778
Overpass5,9450,6773

CoechipieriWW Team

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.