Match history

ÎvsG2 Esports23 aug · BO3 · VCT Americas Stage 21–2
ÎvsMIBR21 aug · BO3 · VCT Americas Stage 21–2
VvsSentinels15 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
VvsM8014 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
ÎvsNRG6 aug · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
VvsFURIA1 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–1
ÎvsLeviatán26 iul · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
ÎvsMIBR23 iul · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
ÎvsEvil Geniuses17 iul · BO3 · VCT Americas Stage 20–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Sentinel·Valorant

Demon1

Max Mazanov

  • 0,96Rating
  • 187ACS
  • 1,01K:D
  • 69%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
RealizăriCampion ChampionsMVP Champions

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Breeze1,2210,79124
Summit1,2120,97150
Ascent1,2050,82145
Sunset1,0020,60113
Haven0,9030,69123
Split0,8930,61110
Lotus0,3710,3768

Agenți

AgentUsage
Chamber 67%
Omen 14%
Killjoy 5%

CoechipieriENVYCoach: Stunner

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.