Match history

ÎvsJoblife14 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
VvsGIANTX13 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 22–0
ÎvsEnterprise Esports7 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 21–2
ÎvsTeam Heretics2 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
ÎvsEternal Fire30 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
ÎvsTeam Liquid24 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
VvsKarmine Corp22 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 22–1
VvsGIANTX16 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 22–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Duelist·Valorant

Alfajer

Emir Ali Beder

  • 1,06Rating
  • 238ACS
  • 1,1K:D
  • 66%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
RealizăriCampion Masters

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Sunset1,3411,00181
Split1,2030,95171
Summit1,1620,93176
Lotus1,0020,82147
Breeze0,9410,81149
Haven0,8010,62104
Ascent0,6410,4675

Agenți

AgentUsage
Neon 33%
Chamber 28%
Cypher 17%

CoechipieriFnatic

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.