Match history

Îvs100 Thieves9 oct · BO3 · Champions1–2
ÎvsTeam Vitality8 oct · BO3 · Champions1–2
VvsKarmine Corp3 oct · BO3 · Champions2–1
VvsXLG Gaming1 oct · BO3 · Champions2–0
ÎvsNRG25 sep · BO3 · Champions0–2
ÎvsGlobal Esports6 sep · BO5 · VCT Pacific Stage 22–3
VvsGlobal Esports4 sep · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsGen.G27 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsPaper Rex26 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
VvsT121 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
VvsTeam Secret16 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
ÎvsRex Regum Qeon9 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Controller·Valorant

Rb

Goo Sang-min (구상민)

  • 1,05Rating
  • 193ACS
  • 1,07K:D
  • 74%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
RealizăriCampion Masters

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Sunset1,2280,83142
Breeze1,1840,72131
Split1,1140,67119
Abyss1,1040,63107
Summit1,0050,70119
Haven0,9470,63104
Lotus0,7220,56107
Ascent0,6750,4683

Agenți

AgentUsage
Omen 63%
Yoru 16%
Harbor 13%

CoechipieriNongshim RedForceCoach: SilKanoN

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.