Match history

VvsKeepBest Gaming24 oct · BO3 · VCT Threshold China2–0
VvsAny Questions Gaming22 oct · BO3 · VCT Threshold China2–1
ÎvsFunPlus Phoenix10 sep · BO3 · China Evolution Series Act 30–2
VvsEDward Gaming5 sep · BO3 · China Evolution Series Act 32–1
ÎvsTYLOO21 aug · BO3 · VCT China Stage 20–2
VvsXLG Gaming20 aug · BO3 · VCT China Stage 22–1
VvsTEC Esports16 aug · BO3 · VCT China Stage 22–0
ÎvsJD Gaming14 aug · BO3 · VCT China Stage 20–2
VvsBilibili Gaming26 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
VvsTYLOO23 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
VvsEDward Gaming21 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
VvsTrace Esports19 iul · BO3 · VCT China Stage 22–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Controller·Valorant

Ezeir

Zhao Zejun (赵泽骏)

  • 1,16Rating
  • 209ACS
  • 1,13K:D
  • 76%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Breeze1,7320,76213
Sunset1,4611,05202
Summit1,3030,86158
Split0,9720,5698
Lotus0,9120,94143
Ascent0,6820,7587

Agenți

AgentUsage
Omen 50%
Astra 36%
Harbor 14%

CoechipieriNova EsportsCoach: 24K

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.