Match history

ÎvsONSIDE GAMING19 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsNongshim RedForce16 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsXipto Esports14 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
ÎvsDetonatioN FocusMe7 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsPaper Rex31 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsT125 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsKiwoom DRX19 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
ÎvsVARREL16 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Sentinel·Valorant

natz

Jonathan Adiputra

  • 0,82Rating
  • 174ACS
  • 0,81K:D
  • 65%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Split0,9120,68127
Ascent0,9120,67142
Summit0,8920,58130
Breeze0,7220,5494
Sunset0,5910,4290
Haven0,5810,56117

Agenți

AgentUsage
Cypher 60%
Vyse 20%
Waylay 7%

CoechipieriTeam Secret

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.