Match history

ÎvsThe MongolZ22 oct · BO3 · 1win Private Club Season 21–2
ÎvsPARIVISION21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
VvsThe MongolZ20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
VvsPRIVATE19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsAstralis3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 41–2
ÎvsLuminosity2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 41–2
VvsFnatic1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–1
ÎvsG29 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 31–2
ÎvsBetBoom Team8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
ÎvsMagic3 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier0–2
VvspaiN Gaming2 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier2–0
ÎvsNemiga2 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier1–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

faveN

Josef Baumann

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,5450,7580
Nuke6,41530,7479
Ancient6,31900,7377
Inferno6,31670,6973
Anubis6,21070,6974
Dust II6,21420,7075
Cache6,0150,6370
Mirage6,01390,6772
Vertigo6,0830,6873
Overpass5,7770,6269

CoechipieriBIG

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.